Kiedy remont Pod Bateriami?

5

POWIAT Z dniem 1 stycznia 2021 starostwo powiatowe stało się zarządcą dawnej drogi wojewódzkiej 722, od ronda w Gołkowie do drogi krajowej nr 79.

Od ronda Bitwy pod Gołkowem do skrzyżowania z al. Kasztanów powstanie chodnik, ścieżka rowerowa, nowe oświetlenie uliczne, miejsca parkingowe – zapowiada starosta Ksawery Gut. – Przebudujemy też skrzyżowanie z ul. Dworską i ul. Główną/Redutową, gdzie chcielibyśmy zbudować rondo. Gmina Piaseczno zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami przekazała nam w styczniu pomoc finansową na ten cel więc zabieramy się za projektowanie.


Inwestycja ma być podzielona na dwa etapy: od ronda Bitwy pod Gołkowem 1794 do ul Dworskiej oraz i od ul. Dworskej – do Alei 3 Maja. W zależności od zakresu i uzgodnień, jeden z etapów zostanie zrealizowany w przyszłym roku, a drugi w 2023.

5 KOMENTARZE

  1. W marcu powinni zaczac cos robic w tamtym rejonie,wjazd z tamtej strony bardziej przypomina wjazd na jakas Ukrainska wioske niz do Piaseczna ulice oscienne szutrowe wszystko sie zgadza Ukraina w PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię