Kiedy wydłużą światła na ruchliwym skrzyżowaniu?

6

LESZNOWOLA Kierowcy zjeżdżający z trasy S7 na węźle Lesznowola tkwią w korkach, aby skręcić w lewo z ul. Postępu w Słoneczną. – Ta gehenna trwa już ponad pół roku – mówi jeden z nich. – Zapowiadano wydłużenie świateł, ale na razie wszystko jest po staremu…


Wściekli kierowcy obwiniają urzędników, że ci nie dbają o ich interesy. Pretensje mają zwłaszcza do wicewójta Marcina Kani, który jakiś czas temu obiecał zająć się tą sprawą.
Od tej obietnicy minęło siedem miesięcy i nic… – irytuje się pan Maciej. Inny mieszkaniec podnosi, że zmiana ustawień świateł na krzyżówce nie rozwiąże problemu.
– Teraz jest tu o wiele większy ruch niż jeszcze pół roku temu – argumentuje.
Tymczasem wicewójt Kania informuje, że kilka tygodni temu została podpisana umowa na wykonanie aktualizacji programu sygnalizacji świetlnej.
Nowa organizacja ruchu, zawierająca wymagane przepisami opinie, po rozpatrzeniu i zatwierdzeniu zostanie niezwłocznie przekazana zarządowi drogi do realizacji – dodaje wicewójt Kania. Zmiana świateł ma nastąpić do końca kwietnia.

TW

6 KOMENTARZE

  1. To nie jest kwestia długości cyklu, a wydzielenia jednego zielonego cyklu dla skrętu w lewo – bezinwestycyjnie, bo oddzielny sygnalizator już jest

  2. Pan Kania to jeszcze kiedyś coś załatwił, od kiedy został wicewójtem zajął się marketingiem sportu a resztę ma w dużym poważaniu… W gminie Lesznowola potrzebni są nowi urzędnicy, którzy będą walczyli o lepsze jutro dla mieszkańców.

  3. Mój komentarz o tym, że wizyta posłów PISu w Piasecznie jest ważniejsza od tych świateł został wykasowany. To znaczy, że kadry TVPInfo w Piasecznie już się szkolą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię