Kiermasz Świąteczny na piaseczyńskim rynku

0

PIASECZNO Już w najbliższą niedzielę 12 grudnia wyczekiwany przez mieszkańców  Kiermasz Świąteczny. Wydarzenia będzie miało miejsce na  piaseczyńskim rynku.

Każdego roku w grudniu zapraszaliśmy mieszkańców na kiermasz, liczne atrakcje i animacje dla dzieci oraz uroczyste odpalenie choinki. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, kiermasz będzie miał skromniejszą oprawę. W niedzielę 12 grudnia w godzinach 11.00–16.00 na placu Piłsudskiego rozstawią się kramy z wyrobami rękodzielniczymi oraz świątecznymi smakołykami. To doskonały moment na zdobycie wyjątkowych i niepowtarzalnych prezentów świątecznych, zakup ozdób choinkowych, stroików na wigilijne stoły, a także produktów spożywczych najwyższej jakości.

Na rynku spotkamy też szczudlarzy i ciekawie przebranych aktorów, którzy będą rozdawać przekazane przez gminę drobne upominki i cukierki. Podobnie jak przed rokiem – ze względów epidemiologicznych – nie będzie niestety uroczystego odpalenia choinki, choć oczywiście świąteczne drzewko będzie ozdabiać rynek podczas kiermaszu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię