Kierowca ciężarówki podejrzany o rozbój!

0

GÓRA KALWARIA/ PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna w czasie kontroli drogowej wytypowanego pojazdu zatrzymali 33-letniego kierowcę ciężarówki. Jest on podejrzewany o dokonanie rozboju.

W Górze Kalwarii młody mężczyzna wyszedł z domu wraz z podręczną teczką i udał się do pracy. Gdy szedł w kierunku swojego samochodu, podbiegł do niego nieznany mężczyzna i brutalnie zaatakował. Poszkodowany został pobity. Napastnik wyrwał mu teczkę i zbiegł.
Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii natychmiast rozpoczęli czynności wyjaśniające. O swoich spostrzeżeniach poinformowali funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy dzięki poprowadzonym działaniom operacyjnym na ul. Piaseczyńskiej zatrzymali do kontroli ciężarowe volvo, za kierownicą którego siedział mężczyzna podejrzewany o dokonanie rozboju.
33-latek trafił do policyjnej celi. Zgromadzony materiał dowodowy policjanci z Góry Kalwarii przekazali do prokuratora wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychyli się do złożonego wniosku. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię