Kierowca mercedesa uciekał przed policją. Jak się tłumaczył?

2

GÓRA KALWARIA Na oczach policjantów wcisnął gaz. Tuż obok szkoły w miejscu z ograniczeniem prędkości do 50 km/h. Policjanci nie odpuścili i dogonili go. 41-letni kierowca jazdę tłumaczył tym, że pod maską mercedesa ma 500 KM. Stracił prawo jazdy i 500 złotych.

Policjanci z piaseczyńskiej drogówki kontrolowali bezpieczeństwo na drodze krajowej numer 79 w Coniewie nieopodal szkoły. W miejscu gdzie prędkość została ograniczona do 50 km/h. W pewnym momencie obok policyjnego radiowozu przemknął mercedes. Policjant zmierzył mu prędkość odjazdową, która wyniosła 104 km/h. Funkcjonariusze bezzwłocznie ruszyli za nim, by po kilku kilometrach dokonać zatrzymania mercedesa prowadzonego przez 41-letniego mężczyznę. Kierowca swoją jazdę tłumaczył tym, że pod maską ma 500 koni mechanicznych. Nie przekonał tym policjantów  i otrzymał 10 punktów karnych, stracił 500 złotych oraz prawo jazdy.

CZYTAJ TAKŻE:  Policjanci podsumowali ubiegły rok. Mniej kolizji i wypadków

Policja przypomina, że nadmierna prędkość, a czasami jej nagła utrata jest przyczyną większości wypadków drogowych!

2 KOMENTARZE

  1. „Policja przypomina, że nadmierna prędkość, a czasami jej nagła utrata jest przyczyną większości wypadków drogowych!”
    ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię