Kierowca wyskoczył z auta z pałką teleskopową [FILM]

32

PIASECZNO W niedzielę 28 marca około godziny 16 na ul. Pod Bateriami w Piasecznie wydarzył się niecodzienny i niebezpieczny incydent drogowy.  Kierowca wysiadł z samochodu i groził drugiemu uczestnikowi ruchu pałką teleskopową

Z relacji kierowcy, który wyprzedził na prostym odcinku drogi osobową kię wynika, że kierujący suv-em najpierw go gonił, następnie wyprzedził, zatrzymał pojazd, wysiadł i wyciągnął… pałkę teleskopową. Wszystko nagrała kamera zamontowana w aucie.
– Mężczyzna kierujący kią prawdopodobnie poczuł się urażony tym, że wcześniej go wyprzedziłem (jechał około 40 km/h) – opowiada przestraszony kierowca. – Zaraz po tym ten pan nagle przyspieszył, trzymał jakieś 2 m odstępu od mojego samochodu i zaczął w kabinie czymś wymachiwać (zapewne była to pałka teleskopowa, widoczna w dalszej części nagrania). Po tym kierowca kii próbował mnie wyprzedzić. Przyspieszyłem ze względu na to, że bałem się napaści. Jak się potem okazało, miałem trochę racji…
Film trafił też na skrzynkę Stop Agresji Drogowej KSP, która przekazała go do KPP w Piasecznie.
Film pochodzi z kanału youtube http://stop-cham.pl/

32 KOMENTARZE

 1. znam ten odcinek drogi, on jechał przepisowo 40km/h, ten go wyprzedził łamiąc przepisy, tym bardziej , że na tym odcinku drogi jest zakaz wyprzedzania i jeszcze gadał przez telefon z dziadkiem. Oczywiście kierowca z suva to debil, aby wyskakiwać z pałką i kogoś lać za to że złamał przepisy.

  • w którym miejscu jest tam zakaz wyprzedzania? na pewno nie na całym odcinku, a na filmie widać, że filmujący wykonał manewr tam, gdzie było mu wolno, w przeciwieństwo do pajaca, który chyba wcześniej uderzył się to pałką w głowę. Wyprzedzanie na zakręcie, zatrzymywanie się nieuzasadnione plus grożenie pałką – nieźle za to beknie. Pytanie, czy da mu to coś do myślenia – nie sądzę..

  • To z jaka predkoscia nie ma zadnego znaczenia. Nikt mu nie nadal mocy prawnej aby zatrzymac innego kierowce i grozic mu bronia (tak, w tej sytuacji palka jest bronia).

  • Choć jeden mądry na tym forum. Brawo!!! Wiadomo kierowca kia zachował się w sposób zły i wybuchowy, ale koniec końców nic nie zrobił, więc po co to drążyć. Na naszych drogach są tysiące przypadków i jakoś nikt o tym nie mówi. Przez debili i ich brawurę giną niewinni ludzie Nie powinien tak się zachować owszem, ale nikt jakoś nie mówi o tym drugim kierowcy, który ewidentnie złamał przepis i zamiast skupić się na drodze to prowadził sobie niezwykle ciekawą rozmowę…Masakra….

 2. Konkretny debil, mam nadzieję że nasze wspaniałe organy ścigania go znajdą, a sąd ukarze.
  BTW, to nie było na Pod Bateriami, tylko ul. P.P.P.

 3. Władca Pałek Teleskopowych. Była tak narowista, że w pierwszej chwili nie zdołał jej opanować. Bo nawet „pałą” trzeba potrafić władać! Ciekawe czy już się zgłosił na Policję czy będą go musieli doprowadzić?

 4. HAHAHAHA Śmiałbym się jakby sobie tą pałką wybił szybę boczną hahaha no spadłbym z krzesła:)
  Ciekawe co by było jakby jednak trafił na odważnego mężczyznę i by do niego wyszedł!
  Szkoda właśnie, że jest zasłonięta twarz i nr rejestracyjny !
  Jak taki kozak to i tak się trafi pewnie komuś kto go nauczy kultury.
  Jak tam się zachowuje i jeździ z teleskopem to nie jest jego pierwsza taka akcja.
  Więc powodzenia hehehe ktoś Ci te pałkę wsadzi tam gdzie światło nie dochodzi:)

 5. Mam nadzieję że pan który udostępnia ten film Komendzie Policji dostał także mandat za zakończony manewr wyprzedzania na podwójnej ciągłej a dokładniej bezpośrednio przed skrzyżowaniem. W 32 sekundzie jest koniec wyprzedzania.

 6. Tańczący z pałeczką ma talent typek dać mu rurę niech zatańczy na niej kominy tam macie w ciepłowni o i tam estrada w sam raz dla niego .

 7. Nr rejestracyjny to akurat są dane osobowe polegające RODO …. już się zlecieli pOlaki katoliki i szufladkują kogo mogą swoimi genialnymi przekonaniami ..

  • Ha ha ha 3 lata to urzędnicy przygotowywali się do przebudowy skrzyżowania z 3-go Maja? Czyli tego miejsca w którym dochodzi do wypadnięcia pałeczki.

 8. Z tego co widać na filmie autor nagrania powinien ponieść takie same konsekwencje jak kierowca Kii bo złamał te same przepisy, pierwsze wyprzedzanie zakończone na podwójnej ciągłej 200zł 5pkt karnych, przyspieszanie gdy jest sie wyprzedzanym czyli – stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym 500zł 6pkt. I bajeczki o tym że po wyprzedzeniu nagle bał się kierowcy bo ten chciał go wyprzedzić, gdzie tu logika, autor filmu albo próbuje się wybielić albo nie pokazuje całego nagrania co było wcześniej i jak to się zaczęło naprawdę. Dopuki na Polskich drogach będzie się karać za skutki a nie przyczyny to nigdy nie będzie dobrze, dając prowokatorom większe pole do popisu i zachęcając ich do tego.

 9. co za glupie komentarze, manewr wyprzedzania mozna zakonczyc na podwojnej ciaglej, chyba nie sadzicie ze ze trzeba zostac na lewym pasie az sie ona nie skonczy, poza tym kierowca rozmawial przez zestaw glosnomowiacy co nie jest wbrew przepisom

 10. Kierunkowskazów brak, wyprzedzanie na ciągej, zajeżdżanie drogi, nie potrafiący pałki używać, gazu nie potrafi też wcisnąć bo się snuje, a może biegu nie potrafi włączyć i stoi… kto go spłodził????;) Proponuje tablice pokazać to przynajmniej znajomi z niego się pośmieją.
  zabrać mu prawko i tyle, bo ta łajza więcej szkód robi niż pożytku i przeszkadza innym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię