Kierowcy i piesi narzekają na utrudnienia. Wiemy do kiedy potrwają prace przy Orężnej

1

PIASECZNO Od kilku tygodni wzdłuż ulicy Orężnej trwają prace związane z układaniem przewodu energetycznego. Przewód jest umieszczany pod chodnikiem, który jest naprzemiennie wyłączany z użytkowania. Roboty spowodowały także zwężenie jednego pasa ruchu na długich odcinkach Orężnej


Prace trwają również po drugiej stronie Orężnej

Z naszych informacji wynika, że sieci kablowe średniego i niskiego napięcia kładzie firma PGE Dystrybucja. Pozwolenie na budowę wydało pod koniec 2017 roku starostwo powiatowe w Piasecznie. Inwestycja realizowana jest etapami od torów kolejowych w kierunku ulicy Leśnej. W tej chwili prace dotarły niemal do przedszkola ABC. Niestety, zarówno okolicznym mieszkańcom jak i kierowcom ta inwestycja dała się mocno we znaki.
– Często chodnikiem nie ma jak przejść więc muszę schodzić na ulicę, a tam jeżdżą rowery i samochody – skarży się pani Maria, nasza czytelniczka.
Wygląda jednak na to, że uciążliwości długo już nie potrwają.
– Według wykonawcy ostatnie prace mają zakończyć się w najbliższy piątek 5 czerwca – informuje Wojciech Zmysłowski z biura promocji powiatu.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Boże ludziom to już naprawdę niedługo będzie przeszkadzać, że żyją czy oddychają. Po co wogóle z domu wychodzicie? Siedzieć i nie narzekać. I innym nie zatruwać życia. A nie ciągle to nie tak, tamto ble. Rzygać mi się już chcę jak słucham tego ciągłego narzekania… Robią kabel w ziemi , żebyście nie ujadali, jak burza przyjdzie czy silniejszy wiatr, że prądu nie macie bo kable zerwało… Pozdrawiam serdecznie, i więcej uśmiechu i radości z życia życzę 🙂 a napewno będzie lepiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię