Kino przy wieży powraca

0

GÓRA KALWARIA Po ponad dwuletniej przerwie powracają seanse plenerowe w klimatycznej przestrzeni wieży strażackiej w Górze Kalwarii.

Kino letnie przy wieży to wydarzenie, na które czekaliśmy. Seanse w klimatycznej przestrzeni wieży strażackiej w Górze Kalwarii obejrzymy w dwa ostatnie piątki sierpnia o godz. 20.30.

19 sierpnia obejrzycie „Na rauszu” w reżyserii Thomasa Vintenberga – brawurową opowieść o historii grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. W zeszłym roku film otrzymał Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny.
Z kolei 26 sierpnia zapraszamy na „Babyteeth” z genialnymi rolami Elizy Scalen i Toby’ego Wallace’a (nagroda za najlepszy debiut aktorski na Festiwalu w Wenecji). Łobuzerski, dowcipny, poruszający, szczery – można długo wymieniać.
Podczas pokazów będzie można zjeść pyszne zapiekanki tradycyjne i skorzystać z wygodnych leżaków. Nie straszny nam deszcz – mamy dach nad głową! Liczba miejsc ograniczona.

Wstęp na seanse jest bezpłatny. Na filmy organizatorzy zapraszają widzów od 15. roku życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię