Kino „Uciecha” w nowej odsłonie? Trwają rozmowy z potencjalnym inwestorem

2

GÓRA KALWARIA Burmistrz Arkadiusz Strzyżewski poinformował, że zgłosiła się do gminy firma gotowa zainwestować w kino „Uciecha” przy ul. ks. Sajny. Gdyby plany te doszły do skutku, oferta kina stanie się o wiele bardziej atrakcyjna


– Ta firma chce być operatorem kina – poinformował radnych i mieszkańców Arkadiusz Strzyżewski. – Cena biletów pozostanie na podobnym poziomie, ale będzie więcej nowości filmowych i bardziej różnorodny repertuar. Największy problem jest taki, że nie jesteśmy właścicielem budynku, w którym jest kino, a tylko go użyczamy. Mimo to liczę, że uda nam się osiągnąć porozumienie.
Dariusz Falana, dyrektor Ośrodka Kultury dodaje, że firma zewnętrzna zaproponowała organizowanie pokazów filmowych od piątku do niedzieli.
– To byłoby kilka seansów dziennie, zaczynając od jesieni – dodaje. – Cały czas rozmawiamy o tym zarówno z operatorem, jak i OSP Góra Kalwaria. Podmiot, który się zgłosił ma spore doświadczenie, bo prowadzi już kina repertuarowe w kilku miejscach Polski.

TW

2 KOMENTARZE

  1. dobre wszyscy siedza w domach teraz kina i galerie puste to nowe kino potrzebne zamiast pomyslec o jakichs ulgach podatkowych dla mieszkancow albo zmniejszyc cene za godzine plywania na basenie bo 16 zl to jest jakas farsa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię