Klub motocyklowy Gremium MC Piaseczno dla WOŚP

0

PIASECZNO Klub motocyklowy Gremium MC Piaseczno w tym roku będzie aktywnie uczestniczył w Finale WOŚP.

 

Klub motocyklowy Gremium MC założony został w 1972 w Mannheim i jest jednym z największych klubów w Europie. Klub posiada oddziały w takich krajach jak Niemcy, Włochy, Polska, Słowenia, Wyspy Kanaryjskie, Bośnia i Hercegowina, Austria, Hiszpania, Serbia, Wenezuela, Tajlandia, Turcja, Chile, Macedonia, Norwegia, Dania, Belgia, Francja, Rosja, Holandia, Paragwaj i Meksyk. Mimo odległości wszystkie oddziały współpracują ze sobą i utrzymują bliskie, braterskie kontakty.
– Nasz klub – jak mówi już jego nazwa – jest kręgiem wybrańców (osób powołanych), wspólnotą motocyklistów, którzy przynależnością i braterstwem wcielają właściwy sobie sposób życia.- mówią Klubowicze

CZYTAJ TAKŻE:  Od poniedziałku Sielską nie przejedziemy


Od początku imprezy w niedzielę 30 stycznia, w Domu Klubowym Gremium MC Piaseczno przy ul. Towarowej 26 będą wydawane posiłki dla Wolontariuszy. Proponujemy również kawę, herbatę oraz miejsce gdzie będzie można usiąść i rozgrzać się w trakcie kwestowania.

Od godziny 18:00 – w trakcie głównego koncertu, motocykliści ze swoimi maszynami będą kwestować w okolicy sceny głównej na Targowisku Miejskim. Będzie możliwość zrobienia zdjęć przy motocyklach, w otoczeniu Klubowiczów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię