Kobieta do zjedzenia, czyli spektakl pełen smaku i namiętności w Hugonówce

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W najbliższy piątek o godz. 19.30 na scenie Konstancińskiego Domu Kultury odbędzie się muzyczne przedstawienie komediowe „Kobieta do zjedzenia”


Magdalena Smalara w recitalu opowie o jednej z największych namiętności świata czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach. Nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojętne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną (dość wspomnieć proustowskie Magdalenki).

Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden. Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera. Co najważniejsze – klienci rachunek zapłacą przed, więc przykra pointa każdej dobrej kolacji zostanie im oszczędzona.

Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w kasie KDK (ul. Mostowa 15) oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię