Kobieta skoczyła z mostu do Wisły! Służby ratunkowe pośpieszyły z pomocą

8

GÓRA KALWARIA Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło dziś rano na moście w Górze Kalwarii. Kobieta przejeżdżająca samochodem zauważyła jak inna kobieta rzuciła się do rzeki. Niezwłocznie powiadomiła służby ratunkowe

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z łodziami.
– Wezwano także specjalną grupę wodno-nurkową z Warszawy – informuje kpt. Łukasz Darmofalski rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. W akcji wzięli udział także ratownicy Piaseczyńskiego WOPR.
Okazało się jednak, że poszukiwania w wodzie nie są potrzebne. Wyziębioną kobietę znaleziono na brzegu.
– Zdołała samodzielnie wyjść z rzeki po stronie otwockiej – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. 28-letnia kobieta nie ucierpiała i nie potrzebowała pomocy medycznej. Jak się okazało miała we krwi prawie promil alkoholu.

AB/fot. Piaseczyńskie WOPR/ Grupa Interwencyjna Góra Kalwaria

8 KOMENTARZE

  1. Potrzebowała się schłodzić żeby zacząć trzeźwo myśleć. Jak znalazła się w lodowatej wodzie to wróciła jej chęć do życia. Widocznie była dobrym pływakiem skoro dała radę sama wyjść z wody ale nie jest to niemożliwe.

  2. Ludzka tragedia rozegrała się a tu takie „żartobliwe” komentarze? 🙁 Nie znamy powodu więc moim zdaniem wszystkie zbędne. Życze wszystkim aby nie musieli stawać przed takim wyborem jak ta Pani. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię