Kobieta ukradła samochód, odpowie też za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego

1

LESZNOWOLA Policjant piaseczyńskiej drogówki usłyszał komunikat lesznowolskiego dyżurnego w sprawie skradzionego auta. Pojazd i numery rejestracyjne wydały mu się znajome

Do Komisariatu Policji w Lesznowoli wpłynęło zawiadomienie o kradzieży pojazdu marki Citroen z niestrzeżonego parkingu w miejscowości Łazy. W pojeździe znajdowały się dokumenty właściciela auta oraz sprzęt wędkarski o wartości 5 tys. złotych.

Dyżurny lesznowolskiej policji po uzyskaniu informacji na temat skradzionego pojazdu, ogłosił komunikat na stacji radiowej, podając numery rejestracyjne auta oraz inne szczegóły.

W tym czasie służbę pełnił sierż. szt. Michał Czaus z piaseczyńskiej drogówki, który po usłyszeniu komunikatu skojarzył, że to auto już widział. Dlatego udał się w miejsce, gdzie w godzinach rannych ukarał kobietę za spowodowanie kolizji drogowej.

Decyzja o ponownym sprawdzeniu tego samego miejsca, okazała się słuszna. Pomimo upływu kilku godzin, pojazd nadal tam był razem z dokumentami i sprzętem wędkarskim. Niestety kobiety z auta nigdzie już nie było.

Dobre rozpoznanie terenu i pozyskane informacje przez lesznowolskie policjantki, doprowadziły do zatrzymania 40-letniej kobiety, która już usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem, pojazdu wewnątrz którego znajdowały się dokumenty i sprzęt wędkarski o wartości 5 tys. złotych.

Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jednak to nie jest jedyny zarzut jaki kobieta usłyszała na Komisariacie Policji w Lesznowoli.

Na swoim koncie ma również kradzież artykułów spożywczych, przemysłowych i tytoniowych w jednym ze sklepów w miejscowości Łazy, na kwotę ponad 600 zł.

Do kolekcji zarzutów doszło również znieważenie miejsca spoczynku zmarłego, za który grozi jej kara pozbawiania wolności do 2 lat.

Pojazd wraz z dokumentami i sprzętem wędkarskim powrócił już do właściciela.

Postępowanie w sprawach objęte jest nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie.

1 KOMENTARZ

  1. nie no super ale kobitka ma rozrzut – jak porwie wachadłowiec z przylądka kanawerłoś i poleci na księżyc to już mnie nic nie zdziwi a I + 2 piwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię