Kobiety sparaliżowały centrum miasta. Piaseczno stoi w korku

7

PIASECZNO Centrum miasta zablokowane. Tłum demonstrantów z transparentami blokuje ulicę Kościuszki przechodząc przez pasy przed  i za ul. Nadarzyńską

 

Samochody puszczane są pojedynczo. Część kierowców irytuje się trudnościami komunikacyjnymi. Inni machają przyjaźnie i zagrzewają do protestu klaksonami.

7 KOMENTARZE

 1. Rownie dobrze mogli by protestować przed sklepem ze sztućcami….
  To że przez wiele lat była dziura w prawie i stosowano ustawę niezgodną z konstytucją (a poprzedni rząd udawał że tego nie widzi, albo nie znał prawa nad którym sprawował pieczę), to nie znaczy że ten kto tę lukę zauważył celowo ogranicza… Prawo jest prawem i należy je stosować czy się komuś to podoba czy nie, inaczej będziemy mieli anarchię!

  • Ustawa obowiązuje od 1993 a rząd dopiero w tej kadencji postanowił to prawo stosować zgodnie z konstytucją? Z tego co pamiętam PiS był już kilkukrotnie u władzy – wtedy w koalicji. Sam JK był premierem i wtedy tej luki nie widział czy nie znał prawa nad którym sprawował władzę?

  • Tak tak, dziura w prawie znalazła się właśnie teraz i tak przypadkiem znaleźli ją „sędziowie” „tk” wybrani przez p is.

   • Tak, Tak, właśnie teraz – bo ci “sędziowie” “tk” wybrani przez opozycję udawali że tej dziury nie widzą i blokowali wszystkie koalicje PIS, na szczęście teraz mieli możliwość to naprawić.

 2. Ale cyrk. Ptaszków wam szkoda (okres lęgowy ptaków – a jajka to przecież zlepek komórek). Piesków wam szkoda. Kotków wam szkoda. Dzików wam szkoda. Korników wam szkoda (lasów nie można wycinać bo kornik ważniejszy). Żabek wam szkoda (kijanki pod ochroną czy wymiary ochronne połowu ryb). NATURA 2000 – trawki nie można zerwać czy inwestycji przeprowadzić.

  A CZŁOWIEKA wam nie szkoda?

  Życie ludzkie jest w Polsce pod ochroną, od poczęcia aż do naturalnej śmierci i co tu paraliżować, przeklinać i manifestować w dobie pandemii? Całe te protesty to ironia i sarkazm!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię