Kocia wystawa w Piasecznie trwa. Wczoraj miało tam miejsce wyjątkowe wydarzenie!

1

PIASECZNO W sobotę i niedzielę 2-3 października w Piasecznie odbywa się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Piasecznie. W tym roku zobaczymy 170 okazów.

W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie odbywa się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, organizowana przez IBSCC International British Shorthair Cat Club. Koty będzie można oglądać jeszcze dziś w od 10.00 do 17.00.

W hali sportowej w sumie pojawiło się ponad 170 kotów kilkudziesięciu ras. W sobotę podczas piaseczyńskiej wystawy miało miejsce również niezwykłe wydarzenie. Jeden z hodowców oświadczył się sędzi z Polski. Oświadczyny zostały przyjęte.

Źródło: www.piaseczno.eu

1 KOMENTARZ

  1. Moja kocica też co i raz mi się oświadcza – w intencji, że chce więcej i smaczniej jeść, że chce wyjść, bawić się albo że hgw o co jej chodzi.
    To ostatnie występuje najczęściej, bo zrozum tu człowieku namolne kwiczenie, miauczenie i beczenie kota, który przy tym ociera się o wszystko i plącze na różne strony jak smród po gaciach, a na pytanie „co chcesz? w którą stronę (koryto czy drzwi)?” reaguje stając w miejscu! Przy zabawie z kolei uwielbia niespodziewanie ukąsić i zwiać.
    Pod wpływem tego kociego terroryzmu ludzie – chcąc nie chcąc – próbują zrozumieć kocie oświadczyny i zaspokoić swoich prześladowców.
    Tego nieszczęsnego hodowcę najprawdopodobniej czeka to samo 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię