Kocia zabawa fotograficzna na Facebooku

0
Konkurs Mój ukochany kot

LESZNOWOLA Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza do wzięcia udziału w wirtualnym konkursie pt. „Mój ukochany kot”. Zabawa rozpocznie się 17 lutego, a dla zwycięzców przewidziano nagrody


REGULAMIN KONKURSU: 

 1. Organizatorem wirtualnej zabawy fotograficznej pt. „Mój ukochany kot” jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Zabawa ma charakter otwarty i zorganizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Kota.
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy:
  polubić fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (jeśli już lubisz, pomiń ten krok)
  kliknąć „wezmę udział” w wydarzeniu konkursowym
  udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
 3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook’u i samodzielnie uwieczni swojego kociego pupila. Fotografia może przedstawiać życie i zwyczaje kota lub jego ciekawe portrety. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
 4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage’u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. „Zabawa fotograficzna pt. Mój ukochany kot”.
 5. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (imię kota, anegdotka z nim związana itp.).
 6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage’u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
 7. Wirtualna kocia wystawa trwać będzie  w dniach od 17 do 19 lutego 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w wydarzeniu.
 8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną rozlosowane nagrody. Losowanie zostanie uwiecznione na filmiku, który zostanie zamieszczony w wydarzeniu do 1 marca 2017 r. Przewidujemy pięć zestawów nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po wydarzeniu.
 9. Wyniki zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
 10. Złożenie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię