Koleje nie posprzątały po remoncie

2

PIASECZNO Przy torach linii radomskiej w Zalesiu Dolnym od kilku miesięcy zalegają hałdy karp po wyciętych drzewach. Czemu gmina nie interweniuje w sprawie ich usunięcia?

Powycinane drzewa i korzenie znajdują się w dużych ilościach w okolicy al. Kalin i ul. Wiązowej. Okoliczni mieszkańcy narzekają, że gmina nie interweniuje w tej sprawie i toleruje taki stan rzeczy.
– W dniu dzisiejszym Wydział Infrastruktury i Transportu po raz kolejny zwrócił się z prośbą do trakcji PRKiL o uprzątnięcie pozostałości po robotach w pasie kolejowym w otoczeniu południowego krańca Al. Kasztanów i ul. Wiązowej w Piasecznie – poinformowała nas w zeszły czwartek Anna Grzejszczyk z Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.
Czy prośba przyniesie tym razem oczekiwany skutek? Przekonamy się wkrótce.

Grzegorz Tylec

2 KOMENTARZE

  1. Jak nikogo z gminy to kompletnie nie interesuje i nie potrafi być konsekwentnym, to takie są efekty i czemu tu się dziwić… Włodarze czekają na cud i chyba boją się PKP, skoro nie są w stanie nic wyegzekwować…

    Nie widzę tu winy PKP, tylko bardziej nieudolnych władz samorządowych…

    Niech sobie proszą… Powodzenia!

  2. Zgadzam się ,że są nieudolni.Albo czegoś nie widzą ,albo nie wiedzieli,BIEDULKI…
    Jakby byli z Marsa .
    To może w najbliższych wyborach startują w wyborach w miejscowościach gdzie coś zobaczą i będą w stanie się w coś zaangażować.Może nie w Piasecznie-bo kwiaty w centrum piękne-tylko nasze miasto to nie tylko środek miasta…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię