Kolejna kolizja na skrzyżowaniu w centrum miasta. Zieleń ogranicza widoczność!

9

PIASECZNO Doszło do kolizji na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z Nadarzyńską. – Zieleń ogranicza widoczność! – skarżą się kierowcy

To nie pierwsza kolizja na skrzyżowaniu w centrum miasta. Kierowcy narzekają na zieleń, która ogranicza widoczność na krzyżówce.
– Te krzaki zdecydowanie powinny zostać przycięte – uważa nasza Czytelniczka. – Ruch na skrzyżowaniu jest spory, a one zasłaniają samochody i utrudniają widoczność.

AB

9 KOMENTARZE

  1. Jasne! Czyli hasło:Krzaki na tory? Nie…”.złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy”.Potencjalnych morderców drogowych czas wyeliminować..

  2. Drzewa nawet ograniczają widoczność dla pieszych na przejściu przy Natali Gold przez Kościuszki rozrosniete gałęzie powinny być przecięte!

  3. To prawda, że zieleń sadzona jest bezmyślnie. Przy dojeździe od ulicy Nadarzyńskiej do Kilińskiego na skwerku posadzono sosenki które choć powoli ale rosną ograniczając bardzo skutecznie widoczność. Zostały posadzone w takim miejscu jakby komuś zależało żeby zasłonić widoczność. Za rok najdalej dwa nie będzie widać nic. Może robiąc nasadzenia należałoby wyobrazić sobie jak to będzie wyglądać za pięć lat a nie tylko w chwili sadzenia.

    • Sierakowskiego jest 1 kierunkowa i zaczyna się od Nadarzyńskiej.Jeśli masz tę ulicę na myśli to są znaki poziome P-15 Czy powinieneś mieć prawo jazdy podobnie jak sprawca? Oczywiście,że nie każdy nadaje się do tego-jesteś idealnym przykładem :))))))))))))))

  4. Zanim przyszło tu bezlitosne betonowe miasto była tu zieleń. Trochę szacunku do zieleni bo się podusimy w tym mieście do 50 tys. mieszkańców.

  5. Może trochę mniej bloków a nie jeden przy drugim. Wystarczy spojrzeć na stare Piaseczno. Tam są bloki jest i zieleń a proszę popatrzeć na ptasie osiedle, ul. Grochowskiego, Bema i to. Tam jest tylko wąziutka uliczka i bloki. Czy tak powinno być? Natomiast dojazdy do skrzyżowania powinny być w miarę możliwości widoczne. Tymczasem jest odwrotnie. Tam gdzie mogłaby zieleń być wyższa to jej nie ma albo jest niska a na skrzyżowaniu jest odwrotnie. Ten co pisze że są znaki poziome to chyba chodzi pieszo lub jeździ na hulajnodze bo ta nie przodu jak samochód. Dojeżdżając do skrzyżowania mamy 1-1,5 metra maski.

  6. Ludzie opanujcie się jakie krzaki ograniczające widoczność czego wy się doszukujecie!!!! Najzwyklejszy dzwon i tyle. Może najlepiej wybetonujmy całe miasto bo po co zieleń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię