Kolejna kolizja na tym samym skrzyżowaniu

4

PIASECZNO Do kolizji z udziałem dwóch volkswagenów doszło na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Nadarzyńską

Od chwili gdy zmieniono organizację ruchu podporządkowując główną arterię komunikacyjną biegnącą przez miasto, ulicy Nadarzyńskiej, doszło do niezliczonej liczby kolizji i wypadków. Receptą na zwiększenie bezpieczeństwa ma być sygnalizacja świetlna, która skrzyżowaniu Kościuszki z Nadarzyńską ma powstać do końca listopada.

4 KOMENTARZE

 1. Sygnalizacja w tym miejscu to bezsensownie wydane pieniądze. Dodatkowo, spowoduje ona jeszcze większe korki w godzinach szczytu. Tańszym i sensowniejszym rozwiązaniem jest wybudowanie spowalniacza przed skrzyżowaniem, co obudzi nieuważnych.

 2. „Do kolizji z udziałem dwóch volkswagenów doszło…”
  =================================
  Po prostu za dużo volkswagenów jeździ po polskich drogach. Gdyby zamiast nich jeździły furmanki, to kolizji na pewno byłoby mniej.
  Kolizje volkswagenów mają tę dobrą stronę, że powodują naturalną eliminację tych pojazdów. Rosną szanse na rozwój hodowli polskich koni i produkcji furmanek. Te furmanki będzie można masowo produkować w wielkiej fabryce polskich samochodów elektrycznych, której z pewnością nie uda się wyprodukować żadnego samochodu. Sprawni polscy menedżerowie z nadania partii PiS będą mogli wtedy szybko przestawić produkcję na furmanki.
  A ponieważ w związku z budową tej fabryki ma być wycięte tysiąc hektarów lasu, to drewno do produkcji furmanek będzie jak znalazł. Koła do furmanek kupimy w Chinach, bo chociaż koło już wynaleźliśmy, to jeszcze nie potrafimy ich robić.

 3. Nie miasto odszkodowania płacić, bo nie zgadzam się żeby z moich podatków szły jakieś pieniądze, czy jak Pan pisze odszkodowania. Ale za co te odszkodowania? Za to że ktoś jeździ i nie przestrzega przepisów ruchu drogowego? Od wypłaty odszkodowania są ubezpieczalnie i obowiązkowe ubezpieczenie OC dla samochodu. A jak ktoś nie rozumie przepisów nie, zna znaków niech odda prawo jazdy i z sandała zapier….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię