Kolejna piękna metamorfoza – Pani Beata schudła 15,5 kg w ciągu 7 miesięcy z Gabinetem Dietetycznym Projekt Zdrowie!

0
Artykuł promocyjny

PIASECZNO Pani Beata to osoba o niesamowitej energii, można by rzec prawdziwa „kobieta sukcesu”. Sukcesu, którym niewątpliwie jest lepsze samopoczucie i szczupła sylwetka. Swoją przygodę z odchudzaniem Pani Beata rozpoczęła z dużym zaangażowaniem i chęcią zmiany, dzięki czemu praca z nią była olbrzymią przyjemnością. Choć przełamanie złych nawyków i budowanie dobrych nie należy do łatwych zadań, to pierwsze zauważalne efekty napędzały Panią Beatę do dalszej pracy. Przykład tej pacjentki pokazuje, że idealna figura jest osiągalna, jednak wymaga ona dużego samozaparcia i wiary w sukces. Zapraszam do przeczytania wywiadu z naszą bohaterką.

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?

Decyzję o odchudzaniu podjęłam, aby wyglądać szczupło i zdrowo, czuć się lepiej sama ze sobą. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że kilogramy idą w górę, z kolei samopoczucie i samoocena lecą w dół, ubrania przestają pasować, są zbyt ciasne. Wszystko to spowodowało, że zaczęłam źle się czuć we własnym ciele. Podjęłam decyzję – chce to zmienić. Pierwszym krokiem, który postanowiłam zrobić, to przejście na dietę.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?

Nieregularne spożywanie posiłków, jedzenie zbyt małej ilości warzyw i owoców oraz objadanie się na noc to najczęstsze błędy, jakie popełniałam w codziennym żywieniu. Wcześniej nie miałam czasu jeść często – śpieszyłam się do pracy, w pracy zjadałam jeden posiłek, jeśli udało mi się go przygotować dzień wcześniej, potem wracałam do domu, zajadałam się na noc i szłam spać z przepełnionym żołądkiem.

Czy na początku miała Pani jakieś obawy?

Nie miałam żadnych obaw, ponieważ udałam się do gabinetu Projekt Zdrowie z polecenia. Wiedziałam, że dobrze trafiłam, a po pierwszej wizycie jeszcze się w tym upewniłam.

Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?

Pierwsze tygodnie trwania diety były dla mnie super. Jadłam 4 posiłki dziennie i nie czułam głodu. Pani dietetyk pytała co lubię jeść, czy są potrawy, na które miałabym ochotę i układała nowy jadłospis. Dodam, że już na początku kuracji odchudzającej zaobserwowałam u siebie szybki spadek kilogramów. Byłam szczęśliwsza i bardzo mocno zmotywowana. Dietetyczka zawsze poświęcała mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Odpowiadała na każde krążące mi po głowie pytanie, a po rozmowie byłam spokojna, że w końcu wiem, co dalej. Dzięki temu ostatecznie osiągnęłam swój cel.

Co Panią najbardziej motywowało?

Największą dla mnie motywacją były pojawiające się zmiany na wadze, co sprawiło, że zaczęłam siebie akceptować. Z tygodnia na tydzień masa ciała spadała, chociaż dochodziło także do wahań wagi. Potem jednak szybko wszystko wracało do normy. Pani dietetyk zawsze wspierała mnie i wierzyła w mój sukces.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Tak, jestem bardzo zadowolona z efektów kuracji. Obecnie noszę ubrania o dwa rozmiary mniejsze. Czuję, że mam więcej energii.

Czy poleciłaby Pani innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie ?

Tak, jak najbardziej. Dzięki miłej atmosferze podczas wizyt i ciągłej motywacji do pracy ze strony dietetyczki łatwiej było mi podążać tą drogą. Jeśli ktoś chce, żeby jego dieta była naprawdę skuteczna to czas najwyższy na konsultacje w Projekt Zdrowie. Efekt gwarantowany.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem pod numerem telefonu 787 000 226 lub za pomocą formularza kontaktowegowww.piaseczno.projektzdrowie.info

PROJEKT ZDROWIE – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Warszawska 23

05-500 Piaseczno

TEL. +48 787 000 226

e-mail: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię