Kolejne latarnie zostaną wyłączone

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Gmina Konstancin-Jeziorna kontynuuje redukcję zużycia energii elektrycznej. Zostanie wyłączona co druga latarnia. Nie dotyczy to oświetlenia przejść dla pieszych.

Ceny prądu drenują portfele obywateli i budżety samorządów. Gmina Konstancin-Jeziorna kontynuuje więc wdrożony kilka miesięcy temu plan redukcji zużycia energii elektrycznej. W najbliższym czasie na kolejnych ulicach zostanie wyłączona co druga latarnia. Tym razem zmiany obejmą:

  • ul. Kołobrzeską (na całej długości) – na odcinku od ul. Chylickiej do ul. Pułaskiego oraz od ul. Pułaskiego do ul. Głowackiego;
  • ul. Szczecińską, ul. Koszalińską, ul. Gdańską, ul. Elbląską, ul. Olsztyńską, ul. Augustowską, ul. Suwalską i ul. Przyrzecze;
  • sołectwo Czarnów – ul. Gościniec (od cmentarza), ul. Partyzantów oraz osiedle „U Siebie”.

Wyłączenia nie obejmą oświetlenia przejść dla pieszych. O kolejnych ograniczeniach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

 

Źródło: konstancinjeziorna.pl

2 KOMENTARZE

  1. Na Koszalińskiej i Szczecińskiej niema nawet słupów elektrycznych. Jakie latarnie chcą tam likwidować? Nigdy ( od 1976r) nie było tam latarni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię