Kolejne medale dla klubu The Six Mates z Piaseczna

0

PIASECZNO Młodość to źródło energii jednak, aby ta energia została właściwie ulokowana, to właśnie starsze pokolenia są za nią odpowiedzialne. The Six Mates stawia na rozwój młodych talentów, dzięki czemu wspomniana energia i zdobyte umiejętności w BJJ przyniosły kolejne zwycięstwa.

W dniu 15 maja 2021 w Mińsku Mazowiecki odbyły się 4 Mistrzostwa Polski w BJJ dla dzieci i młodzieży. Jest to pokrewne wydarzenie z 8 Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu Jitsu, w którym w marcu br. startowali starsi adepci klubu.

Klub The Six Mates reprezentowało 2 zawodników.

Juniorzy uzyskali następujące rezultaty:

  • Jan Kurowski, kategoria: Junior, poziom: średnio-zaawansowany, + 89,3 kg – złoto
  • Jędrzej Kwaśny, kategoria: Junior, poziom: początkujący, – 64 kg – brąz
Pierwszy od prawej brązowy medalista Jędrzej Kwaśny zawodnik SIX MATES.

Nie bez powodu mówi się że młodzi ludzie są przyszłością” niemniej jednak, aby odpowiednio wykorzystali swój potencjał potrzebują dobrego wsparcia oraz regularnych szkoleń.

Six Mates na bieżąco współpracują z klubem Aligatres Figth Club z Warszawy, pod dowództwem Kamila „Profesora” Umińskiego oraz klubem Gladio Fight Club z Lublina, prowadzonym przez Wojciecha Klimkiewicza. Dzięki regularnie urozmaiconym treningom, „Sixy” osiągnęły kolejny sukces. Nie myślcie jednak, że spoczną na laurach i zwolnią tempo. To dopiero początek.

Jeśli więc zastanawiacie się jaka aktywność będzie dobra dla Waszych pociech – Jiu Jitsu to właściwa odpowiedź. To ogólnorozwojowy trening, który ma wpływ nie tylko na ciało, ale także na umysł – praktykujący brazylijskie jiu-jitsu, wykorzystują wiele strategii i techniki, aby pokonać swoich przeciwników. Praktykujący student zetknie się z setkami technik i koncepcji w ciągu zaledwie kilku lat treningu.

W razie pytań chłopaki z klubu chętnie rozwieją Wasze wątpliwości. Piszcie do nich na FB pod adresem: https://www.facebook.com/SixMatesBJJFightClub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię