Kolejne opóźnienie w otwarciu przejazdu kolejowego na ul. Jana Pawła II

6

PIASECZNO PKP po raz drugi przeciąga termin otwarcia przejazdu kolejowego w ciągu ulic Jana Pawła II i Orężnej. Tym razem każe uzbroić się w cierpliwość aż do 3 października

Przejazd kolejowy zamknięto w połowie sierpnia, prace planowano zakończyć 16 września. Trakcja PRKiI SA nie przewidziała jednak, że w naszym kraju zmieniają się pory roku i tłumacząc się niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi odwlekła termin otwarcia przejazdu do 26 września.
Aktualnie wygląda jakby prace były już zakończone. Przejazd odremontowany, a zdewastowany asfalt po jego obu stronach równy i gładki. Niestety zapowiadanego terminu 26 września również nie uda się dotrzymać. Dziś do starostwa powiatowego w Piasecznie wpłynęło pismo, w którym PRKiI SA nową datę otwarcia określa na 3 października.

AB

6 KOMENTARZE

  1. Że tez nie ma bata na tych kolejarzy. W normalnym kraju kary dla wykonawcy spłacałyby jego wnuki. A to co się dzieje z Aleją Kalin to szczyt ,,dobrej zmiany”.

    • PKP jest instytucja rządową, więc aluzja Luka do dobrej zmiany jest jak najbardziej na miejscu. Inna sprawa, że PKP jest jak państwo w państwie i żaden rząd (ani ten ani poprzednie) nie potrafił ustawić tej organizacji do pionu. Może energia wkładana w walkę z sądami tu przyniosłaby szybko pożądany efekt?

  2. Luk – piaseczyńska władza nie ma wpływu ne remonty, wpływ ma PKP. Poszukaj wśród znajomych kogoś z tej branży, może uświadomi jacy Misiewicze rządzą teraz na kolei.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię