Kolejni zatrzymani za posiadanie narkotyków

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali dwóch młodych mężczyzn posiadających przy sobie narkotyki. Kolejny posiadacz niedozwolonych substancji został zatrzymany przed jedną ze szkół w gminie Piaseczno

Do dwóch podobnych interwencji doszło w Konstancinie-Jeziornie i pod jedną ze szkół w gminie Piaseczno. W obu przypadkach funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Policjanci z Konstancina-Jeziorny po kontroli, także miejsc zamieszkania 20 i 18- latka umieścili ich w policyjnej celi. Mundurowi znaleźli łącznie 3,60 gramów marihuany oraz 7,40 gramów metaamfetaminy.
Niemal w tym samym czasie na terenie gminy Piaseczno policyjny patrol przystąpił do legitymowania 31-latka. Mężczyzna kręcił się pod jedną ze szkół. Badanie wykazało, że miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto policjanci znaleźli przy nim także porcję marihuany oraz amfetaminy. Trafił do policyjnego aresztu.Wszyscy trzej usłyszą teraz zarzuty wynikające z ustawy o zapobieganiu narkomani.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię