Kolejny pożar przy ulicy Zgoda

3

PIASECZNO Po raz kolejny strażacy interweniują przy ulicy Zgoda w Piasecznie. Do płonącego pustostanu lub pożarów na przyległych do niego terenach ratownicy w ostatnich tygodniach byli wzywani wielokrotnie.

fot. Krzysztof Staniorowski

– Chcemy ten budynek jak najszybciej wyburzyć, złożyliśmy już wszelką niezbędną dokumentację – zapowiedziała wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak, którą spotkaliśmy przy pożarze 27 listopada. – Gdy tylko otrzymamy stosowne zezwolenie przystąpimy do prac rozbiórkowych.
Liczba podpaleń rośnie niemal z dnia dzień. Miejmy nadzieję, że gmina szybciej otrzyma zezwolenia umożliwiające rozbiórkę budynku niż dojdzie do nieszczęścia, które przewidują niektórzy mieszkańcy.
– To samo centrum miasta – mówi pan Jan, mieszkaniec Piaseczna. – Za którymś razem ogień może się przenieść na sąsiednie budynki i dojdzie do prawdziwej tragedii.
W tej chwili staż już dogasza pożar, na miejscu jest też karetka pogotowia i policja.

AB/fot. Czytelnik Hubert

3 KOMENTARZE

  1. Przecież to był zdrowy budynek, tymi podpaleniami powinna zainteresować sie prokuratura u nas często takie obiekty się palą jakoś, po czym szybciutko powstaje jakiś obiekt handlowy albo bloczek daje do myślenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię