Kolejny smaczny weekend przed nami. Wybieracie się?

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Food trucki ponownie zawitają do Konstancina-Jeziorny. Od 11 do 13 czerwca br. amatorzy smacznej kuchni i poszukiwacze nowych smaków znów będą mieli okazję skosztować specjałów z różnych stron świata. To wszystko na parkingu przed Centrum Handlowym Stara Papiernia.

 

Burgery, burrito i quesadilla, paluchy churros, pierożki chińskie, szaszłyki, frytki belgijskie, wrapy, zapiekanki i pad thai’e  – to tylko niektóre z dań, jakie będzie można spróbować w trakcie konstancińskiego Food Truck Festival. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników smacznej kuchni i poszukiwaczy nowych smaków.

Trzy dni

Impreza zawita do Konstancina-Jeziorny już po raz drugi. Food trucki z całej Polski zaparkują przed Centrum Handlowym Stara Papiernia przy al. Wojska Polskiego 3. Smakołyki z różnych zakątków globu będą serwowane przez trzy dni:

  • w piątek (11 czerwca br.) w godz. 15.00–22.00,
  • w sobotę (12 czerwca br.) w godz. 12.00–22.00,
  • w niedzielę (13 czerwca br.) w godz. 12.00–20.00.

Reżim sanitarny

Na mieszkańców Konstancina-Jeziorny czekają także liczne atrakcje towarzyszące oraz konkursy z nagrodami. Podczas wydarzenia będzie obowiązywał reżim sanitarny. Szczegóły na Facebooku wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię