Kolejny sukces młodej mistrzyni

0

LESZNOWOLA Otylia Chałupka, utalentowana 15-latka z klubu Wiśniewski Kick-boxing odniosła kolejne zwycięstwa w Grand Prix Polski w Kickboxingu 2022 w Mińsku Mazowieckim oraz w Granda K1 w Warszawie

Z klubu Wiśniewski kick-boxing do Mińska Mazowieckiego pojechało troje zawodników. Wiktor Dudziński zajął drugie miejsce wygrywając trzy walki, Emilia Czarnowska zajęła drugie miejsce rozstrzygając jedną walkę przed czasem i Otylia Chałupka, która stanęła na najwyższym podium, wygrywając dwie walki i wyraźnie deklasując pozostałe zawodniczki. Trener Mieczysław Wiśniewski dumny jest ze startu młodej zawodniczki w Granda K1 Warszawa, podczas którego Otylia zadebiutowała na ringu.

Mimo, że Otylia walczyła ze starszą i cięższą zawodniczką, zdominowała ją na ringu i wygrała jednogłośną decyzją sędziów – cieszy się trener.

Otylia Chałupka trenuje czwarty rok, a już od dawna wygrywa ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodniczkami. Ma na koncie wiele sukcesów m.in. tytuł najlepszej zawodniczki turnieju, który jako 13-latka wywalczyła podczas Mistrzostw Warszawy w formule Kick-Light Kadetów Starszych. Jak przyznaje utalentowana mieszkanka Piaseczna do treningów kickboxingu zachęcił ją tata. Kick-boxing szybko stał się jej wielką pasją, bez której nie wyobraża sobie codziennego życia. – Ma niesamowity talent i wciąż się świetnie rozwija – chwali trener Mieczysław Wiśniewski.

Jestem mu bardzo wdzięczna, ma ogromne doświadczenie, potrafi przekazać swoją wiedzę i motywować do wysiłku – komplementuje Otylia Chałupka. – Jestem szczęśliwa, że mogę ćwiczyć w tym klubie pod jego okiem – powiedziała nam po swoich pierwszych sukcesach.