Kolejny wypadek na kłopotliwym skrzyżowaniu w centrum miasta

5

PIASECZNO Do wypadku z udziałem skutera i samochodu osobowego doszło na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z Nadarzyńską.

Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, policja i karetka pogotowia. Kobieta jadąca skuterem w tej chwili przebywa w karetce, nie wiemy czy odniosła dotkliwe obrażenia.
Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu powoduje, że u zbiegu Kościuszki i Nadarzyńskiej bardzo często dochodzi do kolizji. Nie wszyscy uczestnicy ruchu pamiętają, że kilka miesięcy temu niezwykle ruchliwą ul. Kościuszki prowadzącą przez centrum miasta podporządkowano Nadarzyńskiej.

AB

5 KOMENTARZE

  1. chcieli przerzucić ruch na drugą stronę miasta to sie udało – Ul. Wojska Polskiego stoi. Ul. PułAwska stoi. Sierakowskiego stoi. Jedynie otwarcie Chyliczkowskieh w drugim kierunku się sprawdza. Oby ceną za ww eksperymenty nie było życie skuterzysty… ale moze już lepiej z nimi skonczyć? Nie sprawdziły sie, może trzeba posypać glowę popiołem i przywrócić stary ukłAD? Wtedy to będzie sie działo…

  2. Po przebudowie skrzyżowania Chyliczkowskiej z DK79 światła dla drogi krajowej są tak ustawione czasowo, że tworzą się korki. Nawigacja pokazuje, że szybciej przejedzie się przez miasto zamiast drogą krajową. Normalny człowiek zmieniłby czasy na tym skrzyżowaniu, żeby droga krajowa jechała płynnie, bo to spowoduje, że kierowcy nie będą jeździć przez centrum.
    Co zrobiły władze? Stwierdziły, że żeby zmniejszyć liczbę samochodów jadących przez centrum to utrudnią przejazd przez nie. Zamiast robić ułatwienia i lepsze drogi alternatywne, to oni zakorkowali wszystkie ulice i doprowadzili do niebezpiecznych sytuacji.
    Brawy wy.

  3. Co tu komentować. Platformerskie rządy w mieście się sprawdzają przecież . Robią co chcą na przekór wszystkim. Bo co z tego że, władza ma być dla ludzi a nie ludzie dla władzy w przypadku Piaseczna to chyba źle działa. A tu sobie jeden z drugim wymyślili, że lepszy będzie ruch w poprzek miasta no i co im zrobicie? Przecież i tak nie zagrozicie im, że już na nich nie zagłosujecie. Bo przyjdzie PIS HA HA HA a PiS przecież taaaki straszny. Te wszystkie urzędy trzeba „przewietrzyć”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię