Kolorowe Kredki, kilka słów o nich!

1

PIASECZNO Już od września rusza w Piasecznie nowe Przedszkole i Żłobek Kolorowe Kredki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Kolorowe Kredki zostało zaprojektowane tak, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i wygodę. Placówka zostanie uruchomiona 1 września 2019 r. w budynku w którym przez ostatnie lata był oddział Szkoły Podstawowej nr 5.

Co ich wyróżnia?
Wzorowe warunki lokalowe, nowoczesne, przestronne oraz doskonale wyposażone sale dydaktyczne z dużymi bezpiecznymi oknami zapewniającymi nieograniczony dostęp do światła dziennego, łazienki w każdej sali przystosowane do wieku dzieci, odrębne miejsce do spożywania posiłków- jadalnie dla dzieci, do której za pośrednictwem windy żywieniowej prosto z własnej kuchni będą trafiać przygotowywane przez Szefa kuchni zdrowe i zbilansowane posiłki.

Nowoczesne, przestronne oraz doskonale wyposażone sale dydaktyczne
Łazienki w każdej sali
Jadalnia dla dzieci
Nowoczesna własna kuchnia
Winda żywieniowa

Placówka posiada wewnętrzną salę gimnastyczną, gabinety terapeutyczne (psycholog, logopeda), salę Integracji Sensorycznej oraz plac zabaw z atestowanymi zabawkami i nawierzchnią bezpieczną oraz co najważniejsze… przyjazną domową atmosferę, wywołującą uśmiech na buzi każdego malucha i ułatwiającą proces adaptacyjny!

Sala gimnastyczna

 

Plac zabaw

-Naszym nadrzędnym celem jest dobro dziecka. – mówi właścicielka Malwina Lipińska – W przedszkolu i żłobku Kolorowe Kredki młody, wykwalifikowany zespół pedagogów zapewni dzieciom najlepszą opiekę. W atmosferze akceptacji i wzajemnego zaufania będziemy uczyć dzieci kreatywności i samodzielności, wspierać naszych podopiecznych w rozwijaniu ich zdolności i zainteresowań. Nasze ciocie dobierają metody nauczania indywidualnie do potrzeb i możliwości dziecka, tak by w jak najlepszy sposób pokierować jego potencjałem, zachęcić do działania i odkrywania otaczającego świata. Dołożymy starań, aby każde dziecko czuło się ważne i doceniane.

Warto dodać, że Kolorowe kredki to placówka w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych, posiadająca windę osobową.

Placówka czynna będzie od godziny 7:00 do 18:30 przez cały rok.

Do Żłobka przyjmowane są dzieci od 12 miesiąca życia, do Przedszkola natomiast od 3 lat.
Aby zapisać dziecko wystarczy kliknąć w link https://kolorowekredki.edu.pl/zapisy-do-przedszkola/ lub zadzwonić pod numer 690 298 598. Rekrutacja już trwa, zapowiada się fajne, nowe miejsce na mapie Piaseczna.

W czerwcu na hasło „Kurier Południowy” otrzymacie rabat 20 %
na 1 miesiąc czesnego w Przedszkolu Kolorowe Kredki.

Dodatkowo do końca czerwca trwa promocja 0 zł za wpisowe do Przedszkola i Żłobka Kolorowe Kredki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię