Kolorowe napisy ozdobią miasto

1

PIASECZNO Już wkrótce Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno startuje z nietypową akcją, która ma na celu… poprawienie humorów mieszkańcom miasta

Jeszcze w tym miesiącu na ulicach Piaseczna mają się pojawić, przygotowane przez młodzieżowych radnych, motywujące napisy.

– Pomysł na projekt narodził się podczas jednej z pierwszych sesji naszej kadencji – mówi Zofia Urbańczyk, młodzieżowa radna. – Chcemy wprowadzić urok do miasta, a także skłonić przechodniów do refleksji. Liczymy, że przynajmniej na niektórych twarzach pojawi się uśmiech.

Treści napisów mają być różnorodne – od sentencji, przez hasła, aż do cytatów znanych postaci. – Do malowania użyjemy zamówionych szablonów z samoprzylepnej folii – dodaje Zofia Urbańczyk. – Użyjemy trwałej farby w kolorach żółtym, białym i niebieskim. Takich tekstów, rozmieszczonych w różnych zakątkach miasta, będzie dziewięć. Akcja jest wprawdzie mała, ale sadzę, że znacząca.

Grzegorz Tylec

1 KOMENTARZ

  1. Na czole sobie namalujcie. Drogi dziurawe, chodniki nie równe, a oni robią “dzień pieszego pasażera” żeby ludziom było wesoło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię