Komedia “Kredyt” już dziś

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Dziś w Hugonówce komedia, której nie można przegapić, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, żywych dialogów podszytych inteligentną ironią i humorem. W sztuce zobaczymy dwóch wspaniałych aktorów Przemysława Sadowskiego i Marcela Wiercichowskiego

Na sobotni wieczór Hugonówka przygotowała pozornie zwyczajną historię. Do banku przychodzi klient, chce dostać kredyt. Jest jednak pewien problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym. Kiedy bankier definitywnie odmawia mu przyznania pożyczki, zdesperowany klient sięga pod dość nietypowy szantaż. Jaki? Zobaczcie sami!

“Kredyt” autorstwa katalońskiego pisarza Jordi Galcerana to komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, żywych dialogów podszytych inteligentną ironią i humorem. Trzyma w napięciu do ostatniej sceny, a opowiada historię nader współczesną. Tekst powstał dwa lata temu i z powodzeniem grany jest w Hiszpanii, Argentynie, Grecji, Meksyku, Panamie, Finlandii, Peru, Niemczech, Austrii, Chile, na Węgrzech i we Włoszech. Jeden z aktorów występujących w hiszpańskiej realizacji sztuki powiedział: “Gdybyśmy przerywali grę po każdej salwie śmiechu, spektakl nigdy by się nie skończył.” To chyba najlepsza rekomendacja “Kredytu”.

W rolach głównych zobaczymy aktorów Przemysław Sadowski i Marcel Wiercichowski. Drugi z artystów wyreżyserował sztukę i zajął się oprawą muzyczną.

Gdzie, kiedy? 7 sierpnia, godz. 19.00 Konstanciński Dom Kultury Hugonówka (ALTANA) Wstęp wolny, reżim sanitarny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię