Komunikacyjny horror na moście! Kierowcy biją na alarm

4

GÓRA KALWARIA W związku z remontem nawierzchni połączenia starego przebiegu DK50 z obwodnicą na moście wprowadzono ruch wahadłowy. Kierowcy mocno narzekają na uciążliwości

Nie można było w weekend tego zrobić? Trzy godziny do pracy jechałem… i teraz to samo z powrotem! – denerwuje się jeden z naszych Czytelników.
Dzisiaj stałam w korku od Podzamcza do ronda ponad 40 minut – komentuje kolejny kierowca. – To jest jakaś paranoja
Moja podróż do pracy, 38 km która trwa ok 40 min dziś zajęła 3,5 godziny – pisał do nas w poniedziałek jeden kierowców.
– Kolejka tirów w poniedziałek była od mostu do piekarni Oskroba pod Kołbielą. O 19.00 brak pracownikow na budowie. Szkoda ze na takiej uczęszczanej trasie nikt nie pomyślał o jeakiejś lepszej organizacji – ubolewa kolejny kierowca.
Jak długo potrwają utrudnienia?
Wykonawca wskazał, że prace potrwają dwa tygodnie – mówi Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. – Mobilizujemy go jednak by zakończył je jeszcze w tym tygodniu.
Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że przed nami już ostatnie dni komunikacyjnych uciążliwości.

Adam Braciszewski

4 KOMENTARZE

  1. Panowie kierowcy – zaopatrzcie ę w picie ,kanapki butelki do oddawania moczu z dużą dziurą albo w standard i lejek. Ten koszmar niedługo minie.

  2. Chłopie sam sobie rób w dziurę a do normalnych ludzi się się nie porównuj i to co oni robią na tym moście to jest farsa i groteska wszystko w tym kraju robi się kosztem obywateli ale jak widać niektórym to pasuje jeszcze się głupio smieja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię