GÓRA KALWARIA W najbliższą sobotę w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii odbędzie koncert charytatywny na rzecz Wojtusia, chłopca który potrzebuje operacji z powodu poważnej wady serca.

Jedna z zamieszkujących Czachówek rodzin spodziewa się drugiego dziecka, w trakcie badań okazało się, że dziecko jest bardzo chore.

– Jest szansa na uratowanie nienarodzonego dziecka, jednak potrzebna jest kosztowna operacja w Niemczech. Lokalnie robimy co możemy żeby wesprzeć tą rodzinę poprzez zbiórkę internetową oraz różne akcje. – mówi sołtys Czachówka Izabela Banasiak-Matusik.- Pomyśleliśmy o organizacji koncertu charytatywnego na rzecz tej rodziny, aby jak najszybciej zebrać potrzebne środki na operacje oraz późniejsze leczenie. Dzięki uprzejmości gminy dostaliśmy do dyspozycji Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii.

18 stycznia 2020 r. w godzinach 15.00-20.30 odbędzie się koncert. Wystąpią Air Band, Big Band dla Frajdy oraz Yankes (disco polo). Odbędzie się również licytacja, a na uczestników będzie czekać fotobudka, animatorzy, kawiarenka, pokazy OSP Góra Kalwaria oraz fireshow.
– Po koncercie zaprosimy dorosłych na after party w Winners Burgers w Górze Kalwarii, gdzie dalej będzie trwała zbiórka dla Wojtusia.- dodaje sołtys.

18 stycznia 2020 r. 15.00-20.30 godz.
Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię