Koncert Dżemu w ten weekend

0

GÓRA KALWARIA „W życiu piękne są tylko chwile”- chyba każdy z nas zna słowa piosenki wyśpiewane przez kultowy zespół polskiej sceny muzycznej, jakim jest Dżem. Jednymi z takich „chwil” są niewątpliwie koncerty tegoż zespołu. W sobotę 19 czerwca wielkie wydarzenie i święto dla fanów Dżemu, koncert zespołu w Pęcławiu k/Góry Kalwarii

Zespół Dżem to nuty z pogranicza bluesa i rocka. To burzliwa, ale niezwykła historia, talent, sława. To ponad 40 lat wspólnego koncertowania, podczas których artyści przyzwyczaili nas, że za każdym razem kiedy wchodzą na scenę, dają z siebie 100%.
Przepustkę do wielkiego muzycznego świata grupa zdobyła podczas Festiwalu w Jarocinie w 1980 roku, kiedy to rozkochała w sobie polską publiczność. Pierwszy singiel „Paw” został nagrany w 1981 roku. Potem ich kariera zaczęła nabierać tempa, lista utworów wzrastała, pojawiały się pierwsze albumy.
Pomimo trudności, roszad zespołowych grupa wciąż koncertuje na najwyższym poziomie. Udowodni to na najbliższych koncertach, gdzie w bluesowo-rockowym rytmie wykona swoje największe przeboje.

W najbliższy weekend będziemy mieli okazje zobaczyć Dżem na własne oczy, poczuć koncertową atmosferę. Dżem zagra 19. czerwca o godz 20.00 w Pęcławiu koło Góry Kalwarii, rezerwacja i sprzedaż biletów : [email protected] lub tel. 603993323

Wydarzenie na facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię