Koncert Kayah na pożegnanie lata oraz maping o historii miasta

0

PIASECZNO 28 września 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert na zakończenie lata – “Kayah The Best Of” oraz maping o historii miasta oparty na udźwiękowionym słuchowisku autorstwa Wojciecha Letkiego zakończony pokazem laserowym.

Miejsce: parking miejski przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie.

KAYAH – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak Za późno, Supermenka, Na językach, Testosteron, Prawy do lewego, Śpij Kochanie Śpij, czy świąteczny Ding Dong. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat.

Tematem słuchowiska po koncercie Kayah jest rozmowa ojca (aktor – Grzegorz Emanuel) z synem (Józef Ciechomski) na temat historii Piaseczna na przestrzeni wieków. Słuchowisko uzupełnione jest mapingiem (wyświetlanym na ścianie kamienicy znajdującej się przy południowej granicy parkingu) dotyczącym zarówno historii miasta jak i ważnych wydarzeń w historii Polski. Całość zakończy pokaz laserów.

Wojciech Letki – pisarz, grafik, autor słuchowisk radiowych. Mieszkaniec Piaseczna, członek piaseczyńskiego Klubu Poszukiwaczy Słowa.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/367601087463540/

Biuro Promocji i Kultury w Piasecznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię