Koncert Limboskiego

0

GÓRA KALWARIA Już dziś w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii czeka nas muzyczna uczta. Wystąpi Limboski, wykonawca zadebiutował w 2010 roku płytą „Cafe Brumba”.

LIMBOSKI jest jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej. W tekstach obserwator subtelności międzyludzkich relacji, na scenie zaś drapieżne zwierzę koncertowe z charyzmą i własnym, rozpoznawalnym stylem.
Był dwukrotnie nominowany do FRYDERYKÓW za płyty „Tribute to Georgie Buck” i „Poliamoria”. W 2018 roku wystąpił na festiwalu Męskie Granie. Jego najbardziej znanym przebojem jest piosenka „W trawie”, która ukazała się na płycie wydanej w 2016 roku.
Ostatnie dwa lata Limboski spędził w Berlinie, gdzie zanurzył się w świecie muzyki klubowej, co dało mu zastrzyk nowych inspiracji. Nowy materiał zapowiada jako połączenie avant popu, elektroniki i rock and rolla. Singiel „Na Statku”, zapowiada jego najnowszą płytę pt. „Ucieczka Saula”, której premiera miała miejsce 25 października 2019 roku.


O płycie „Ucieczka Saula”: „Saul to bohater mojego opowiadania, który pewnego dnia zostawia dom i rodzinę, wsiada na małą łódź i opuszcza swoją wioskę. Płynąc w dół rzeki obserwuje przesuwający się powoli krajobraz i wspomina różne wydarzenia ze swojego życia, z którego właśnie uciekł – rzeka kołysze jego łódź i powoli unosi go ku przeznaczeniu. To bardzo symboliczna opowieść o dojrzewaniu, a jej ścieżką dźwiękową jest ta płyta. Każda piosenka to małe wspomnienie Saula”.

Po koncercie organizatorzy zapraszają do Koszary Arche Hotel. Z biletem na koncert Limboskiego lampka wina z 50 proc. upustem, a przy zamówieniu dania – lampka wina gratis.

Bilety do nabycia w kasie lub na www.biletyna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię