Koncert naszych piaseczyńskich artystów

1

PIASECZNO W sobotę 3 września na rynku w Piasecznie odbędzie się koncert lokalnych artystów.

Wystąpią: Neit, Ereles i Kolorofonia. Koncert finansowany jest ze środków powiatu piaseczyńskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego. Początek o godz. 19. Wstęp wolny.

NEIT to pseudonim artystyczny którym, Natalia Zaręba podpisuje śpiewane przez siebie utwory oraz nazwa zespołu jaki tworzy razem w składzie z muzykami o wieloletnim doświadczeniu muzyczno-scenicznym w dziedzinie rock’a, pop-rock’a, hard rock’a, funk-rock’a, grający m.in. w Jary Oddział Zamknięty i wcześniej współpracujący z różnymi grupami – Krzysztof Zawadka (gitarzysta prowadzący i autor tekstów), Andrzej Potęga (gitara basowa) i Michał Biernacki (perkusja).

Jej największą pasją jest śpiewanie. Podporządkowała mu całe swoje życie i niewątpliwie podąża w kierunku profesjonalnej kariery wokalnej. Ukończyła LO im. Emilii Plater w Piasecznie w klasie o profilu teatralno-dziennikarskim. Wokal kształciła w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego . Obecnie studiuje Prawo i Administracje na Uczelni Łazarskiego w Warszawie . W duszy grają jej mocne brzmienia. Solowo wydała ostatnio single “Wiem czego chce”, “Zapomnienie” oraz “Mi już chyba wystarczy”. Śpiewa od najmłodszych lat, jest laureatką wielu młodzieżowych konkursów wokalnych m.in zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Śpiewających Szkół w Warszawie, co zaowocowało zaproszeniem do programu “All Together Now – Śpiewajmy Razem” (POLSAT). Wykonanie utworu Czesława Niemena “Dziwny jest ten Świat” oraz dojrzałe interpretacje słynnych przebojów doprowadziły NEIT (wtedy, Natalię) do drugiego miejsca w finale. Jest naturalną, spontaniczną, radosną, muzykalną, energetyczną, kochającą sport i zdrową rywalizację osobą – dlatego wybrała za opiekunkę swojej muzycznej drogi – NEIT. Postać, która nacechowana jest kobiecą, silną energią.

ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa grupa pochodząca z Piaseczna.
W lutowym wydaniu popularnego miesięcznika „TERAZ ROCK” (02/2019) zespół został wyróżniony w rankingu „Teraz Najlepsi 2018”, jako „Nadzieja Polskiego Rocka”.

Grupa do tej pory zagrała kilkadziesiąt koncertów klubowych oraz plenerów. ERELES występował w ramach supportu na dwóch trasach koncertowych Nocnego Kochanka, jak również w ramach trasy Punky Reggae Live 2019 oraz 2020, u boku m.in. Farben Lehre. Muzyka ERELES zaraża publiczność połączeniem energetycznego rocka i post-grunge’u z dawką elektroniki w tle. Szczere teksty stanowią obserwację świata i człowieka, relacji międzyludzkich, a wszystko to podane jest w języku polskim. W 2018 roku ERELES wydał debiutancką płytę „Krok Odwagi”, dobrze przyjętą przez odbiorców i rozgłośnie radiowe. Zespół aktualnie nagrywa materiał na drugi album. Skład zespołu ERELES: Arkadiusz „Lodzia” Grochowski (śpiew, gitara), Damian „Fons” Biernacki (bas), Maciej Duszak (perkusja).

KOLOROFONIA powraca z nowym albumem zatytułowanym DOBRE WIEŚCI. I tym razem album dostępny jest w formie fizycznej, jednak w odróżnieniu od ostatnich publikacji płyta CD poprzedza pojawienie się materiału w sieci. Na kanale YouTube znajdują się cztery dotychczasowe single, jak i część nowego repertuaru w formie koncertowej.

Ponadto pojawia się m.in w Polskim Radiu Czwórka, Polskim Radiu Wrocław, Polskim Radiu Białystok, jak również polonijnym Note Radio nadającym z Londynu, czy rozgłośni Wietrzne Radio z Chicago. Samo jednak niecodzienne posunięcie promocyjne tłumaczy powrót audycji KOLOROWIZJA, która od blisko pięciu lat towarzyszy temu projektowi promując repertuar ten w sieci. Co więcej, audycja po powrocie na Facebook trafia również na TikTok.
KOLOROFONIA to Michał Kisielewski, pomysłodawca, autor tekstów, a także twarz i głos tego projektu oraz Albert Toruński, odpowiedzialny za warstwę muzyczną tego przedsięwzięcia.

1 KOMENTARZ

  1. https://powiat-piaseczynski.budzet-obywatelski.org/projekt/12944

    „ogłoszenie o koncercie na tydzień wcześniej: reklama wydarzenia, 12 modułów, środek gazety, kolor 1 845 zł” – to niezły „tydzień wcześniej” Redakcjo!

    Kiedyś to były w tym mieście koncerty, ale 33k to skromny budżet. Nikt znany nie wystąpi za tyle… Pan Widz roztrwonił pieniądze na Wieśfest w Józefosławiu – nic ciekawego, a często…

    Rok temu CK zorganizowało koncert Roguckiego i Karasia, ale było to wydarzenie biletowane…

    W tym mieście nie ma nic ciekawego dla młodych ludzi. Z Warszawy też w nocy nie ma jak wrócić komunikacją, bo ten autobus nocny to dno…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię