Koncert z okazji 100. urodzin Charlesa Aznavoura. Pieniądze z biletów pójdą na szczytny cel

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W niedzielę 7 lipca o godz. 18 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędzie się koncert z okazji 100. rocznicy urodzin wybitnego, nieżyjącego już artysty Charlesa Aznavoura. Bilety w cenie 100 zł do kupienia w kasie KDK lub na hugonowka.pl


Charles Aznavour to francuski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów piosenek pochodzenia ormiańskiego. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowej muzyki rozrywkowej XX wieku. Sprzedał ponad sto milionów płyt na całym świecie.

Jego głos zachwycał największe sale muzyczne Paryża, Nowego Jorku, Londynu, Tokio, Rio i Warszawy. Na scenie Hugonówki zabrzmią największe przeboje artysty, m.in. „Emmenez-moi”, „La Bohème”, „Je me voyais déjà”, „Hier encore”, „Mourir d’aimer”, „La Mamma”, „Comme ils disent”, „Les plaisir démodés”, „She”, „Les comédiens”, „Sa jeunesse”, „Une vie d’amour”. Wystąpią: Chris Schittulli (śpiew), Piotr Wrombel (fortepian i kierownictwo muzyczne), Wiesław Prządka (akordeon), Zbigniew Wrombel (kontrabas), Andrzej Mazurek (perkusja).

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na wsparcie akcji UKRAINA – jesteśmy z Wami I UKRAINE – nous sommes avec vous! Ma ona na celu zebranie funduszy na operacje dzieci ukraińskich z porażeniem mózgowym, które w wyniku działań wojennych zmuszone zostały do ewakuacji z terenów objętych walkami. Dotychczas, dzięki wcześniej zebranym środkom, udało się zoperować 21 dzieci.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię