Koncertowe propozycje w budżecie obywatelskim

1

POWIAT Tylko do końca dnia (niedziela 24 września) można oddawać głosy w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Powiatu Piaseczyńskiego. W głosowaniu, za pośrednictwem strony internetowej, mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy powiatu, którzy ukończyli co najmniej 13 rok życia

Szczególnie polecamy Państwa uwadze jedyne w ramach tegorocznej edycji propozycje koncertowe. W puli powiatowej to nr 9 „Zielono Nam – Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jonasza Kofty”. Jeżeli projekt zyska uznanie głosujących, w piaseczyńskiej bibliotece (CEM) usłyszymy zarówno największe, ponadczasowe przeboje, jak i mniej znane dzieła polskich Mistrzów Słowa w oryginalnych aranżacjach.

W puli gminy Piaseczno warto z kolei zagłosować na nr 20 – „Koncert lokalnych artystów”, który miałby się odbyć 15 września przyszłego roku na Placu Piłsudskiego w Piasecznie.

Link do głosowania: https://powiat-piaseczynski.budzet-obywatelski.org/glosowanie 

1 KOMENTARZ

  1. „W puli gminy Piaseczno warto z kolei zagłosować na nr 20 – „Koncert lokalnych artystów”, który miałby się odbyć 15 września przyszłego roku na Placu Piłsudskiego w Piasecznie”
    ====================================
    Gdybym tam zamieszkiwał, to już bym się bał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię