Kondycja nie zawiodła

1

PIASECZNO LEKKOATLETYKA W zeszłą sobotę na stadionie GOSIR-u w Piasecznie odbył się już szósty Memoriał Sławomira Rosłona. Jest to impreza upamiętniająca wybitnego, polskiego trenera lekkoatletycznego

Wśród zawodników z całego kraju miejscowi kibice liczyli szczególnie na dobre występy lokalnych biegaczy. Fantastyczny wynik osiągnęła Julianna Multan, która była druga w biegu na 5000 metrów (z czasem 16:59.14) i zapewniła sobie wymagane minimum, uprawniające do startu na Mistrzostwach Europy w Jerozolimie.

– Nie ukrywam, że od soboty uśmiech nie schodzi mi z twarzy
– cieszy się reprezentantka SRS Kondycja Piaseczno. – Myślę, że jak na debiut, był to bardzo dobrze rozegrany, mocny bieg. Wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana i po cichu liczyłam na miejsce na podium. O minimum wprawdzie marzyłam, ale do samego końca wydawało mi się to czymś bardzo odległym. Jestem szczególnie zadowolona, ponieważ 5000 metrów nie jest moim dystansem docelowym.

Znakomitą formę po raz kolejny potwierdziła również Aleksandra Płocińska, która nie tylko pewnie wygrała bieg na dystansie 800 metrów, ale również ustanowiła swój nowy życiowy rekord (2:04.89).
– Cieszę się ogromnie, a ten czas pokazuje, że jestem przygotowana przez trenerów na mocne bieganie w tym sezonie – podsumowała Aleksandra Płocińska.

Tyl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię