Koniec brutalnej kampanii wyborczej

6

POWIAT Wczorajsze głosowanie zakończyło wyjątkowo brutalną kampanię wyborczą, której efekty mogliśmy zaobserwować także w miejscach, gdzie zostały wyeksponowane materiały wyborze obu kandydatów

W nocy z czwartku na piątek, na wielu banerach Rafała Trzaskowskiego w Piasecznie i okolicach pojawiły się naklejki z informacją „LGBT + Popieram”.
– Nie wiadomo kto jest autorem tych wlepek, ale po skali tej akcji widać, że została staranne zaplanowana i przeprowadzona na dużym rozmachem – uważa nasz Czytelnik. – Jej intencje są oczywiste, chciano zniechęcić konserwatywny elektorat do popierania w drugiej turze Trzaskowskiego.
Podczas kampanii nasi czytelnicy niejednokrotnie informowali o niszczonych materiałach wyborczych obu kandydatów.
– W dniu dzisiejszym złożyłam dwa zawiadomienia o wykroczeniach i żądania ścigania sprawcy wykroczenia – poinformowała w piątek w mediach społecznościowych, Renata Mirosław pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w Gminie Piaseczno oraz koordynator ds. kampanii prezydenckiej w naszym powiecie.
Większość mieszkańców na niszczone materiały wyborcze reagowała oburzeniem, ale niewiele osób zdecydowało się na zgłaszanie aktów wandalizmu na policję.
Zgłoszenie były pojedyczne – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Nie było ich wyjątkowo dużo – ocenia policjant.
Samo głosowanie na terenie naszego powiatu przebiegło bez poważnych incydentów i zakłóceń.

CZYTAJ TAKŻE:  Pierwszy przejazd SKM-ką

AB

6 KOMENTARZE

 1. PiS skutecznie odarł MILIONY Polaków z wszelkich wartości za cenę „kilkaset+”…… .
  Skutki ekonomiczne i moralne będą nas niszczyły latami…. .

  W budżecie UE PiS „ugrał” ok. 160 mld EURO – w tym dziesiątki mld… pożyczek. Kto pamięta i wie ile EURO:
  – mieliśmy w poprzedniej budżetowej 7-latce,
  – zmarnowano na bzdety, w tym na „wspieranie” mądrości PiS i np. Kościoła (nie całego),
  – mogliby Polacy uzyskać, gdyby nie bariery biurokratyczne i inne mitręgi…. jak bardzo chciałbym się pomylić z tą prognozą!!!

  Smutno mi Boże….. .

  Ostatnie wypowiedzi „premiera” i niektórych prominentów nie wróżą dobrze na przyszłość

  • Jeśli PiS okradł Polaków to ja boję się myśleć jak PO być nazwał skoro kradli o niebo więcej, a gdzie były te pieniądze za PO jak mówisz już o tym +? 🙂
   Tylko nie poruszaj długów bo jak rosły tak rosną zamiast czytać gazyty typu Fakt czy oglądać TVN wejdź na konkretną stronę państwową np Urzędu statystycznego i poczytaj sobie cyferki jak było 5 lat, 10 lat, rok temu.. szkoły, szpitale, drogi, budżet, zarobki, ceny itp.. i jak jesteś inteligentny i nie żyjesz z przekrętów to zmienisz zdanie szybko:)
   Ja nie biorę żadnych „plusów” i nie chciałbym wrócić do tej żenady z przed 10 lat…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię