KONSTANCIN-JEZIORNA Inwestor, który wybuduje nowy park handlowy przy wylocie z Konstancina-Jeziorny do Warszawy, dziś zapowiedział początek prac w terenie


Firma Real2B Development dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę.

– Tym większe jest nasze zadowolenie, iż ostatni etap oczekiwania na decyzję przebiegł przy pełnej akceptacji najbliższych mieszkańców – mówi Małgorzata Badzyńska-Trojan, dyrektor ds. architektury i planowania spółki deweloperskiej. Real2B Development zapowiada otwarcie Quick Parku na przyszły rok.

Centrum handlowe z dojazdem od ul. Warszawskiej (czyli drogi nr 724) będzie zespołem trzech niezależnych obiektów o łącznej powierzchni najmu 5000 m kw. W sąsiedztwie istniejącej już restauracji McDonald’s ulokuje się 35 sklepów, punktów usługowych oraz gastronomicznych znanych polskich i zagranicznych sieci. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking ze 180 miejscami postojowymi.

Ostateczny projekt Quick Parku powstał przy współudziale konstancinian. Mieszkańcy niezwykle aktywnie włączyli się w proces projektowy zgłaszając kilka propozycji, które zostały przez projektantów uwzględnione. Projekt Quick Parku będzie nawiązywał do uzdrowiskowego charakteru Konstancin-Jeziorna. Celem przyświecającym projektantom było stworzenie pomiędzy budynkami, tworzącymi park handlowy, ogólnodostępnego miejsca w stylu miejskiego placu. Poprzez połączenie ulicy handlowej z placem miejskim, cały kompleks o stosunkowo niewielkiej skali, nawiązywać będzie do klasycznych zasad urbanistyki, oferując nową przestrzeń miejską na najwyższym poziomie.

Część powierzchni handlowej Quick Parku już ma za zakontraktowanych najemców. Są to: RTVEuroAGD, Martes Sports oraz Organic Farma Zdrowia. Na dniach spółka podpisze umowę z księgarnią posiadającą bogatą ofertę książek anglojęzycznych. Bogatą ofertę najemców handlowych dopełni koncept gastronomiczny, charakterystyczny dla osobliwych miejsc w centrum stolicy. Pośród lokali nie uświadczymy typowej oferty sieci fast food, a odwiedzający centrum handlowe rozsmakują się w kuchni włoskiej czy japońskiej, a Ci, którzy wybiorą słodki deser z kawą spędzą miłe chwile w kawiarni czy lodziarni. Należy wspomnieć, że nie będą to typowe sieciówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię