Koniec remontu drogi 721. Modernizacji nie doczekały się dwa skrzyżowania!

5

PIASECZNO Przebudowa odcinka drogi wojewódzkiej 721 od ul. Mleczarskiej do Julianowskiej, która rozpoczęła się równo dwa lata temu, praktycznie dobiegła końca. – A co ze skrzyżowaniem z ul. Wojska Polskiego? – pyta pan Krzysztof. – To miejsce wygląda dziś gorzej niż przed remontem


Przy przejściu dla pieszych ma pojawić się sygnalizacja świetlna

Modernizacja drogi 721 trwała wprawdzie długo i wiązała się licznymi uciążliwościami dla kierowców, ale trzeba przyznać, że nowy odcinek robi wrażenie.
– Wiedziałem, że wykonawca nie będzie przebudowywał skrzyżowania przy Laminie, ale co ze skrzyżowaniem z ul. Wojska Polskiego? – pyta jeden z naszych czytelników. – To miejsce wygląda dziś gorzej niż przed remontem. Nawierzchnia drogi w tym miejscu jest dziurawa, pozapadana. Nie są też wyznaczone pasy zieleni. Aż nie chce się wierzyć, że ma to pozostać w takiej formie…
Monika Burdon, rzeczniczka Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich poinformowała nas, że skrzyżowanie drogi 721 z ul. Wojska Polskiego nie zostanie przebudowane w ramach kończącej się inwestycji.
– Nasz projekt tego skrzyżowania w ogóle nie obejmował, ponieważ wchodziło ono pierwotnie w kompleksową przebudowę skrzyżowania przy Laminie czym ma zająć się GDDKiA – wyjaśnia. – Zamierzamy jedynie wykonać w tym rejonie sygnalizację świetlną przy przejściu dla pieszych. Mamy świadomość, że to ważne dla mieszkańców skrzyżowanie, jednak na razie wszystko pozostanie tam po staremu.

TW

5 KOMENTARZE

  1. Czy naprawdę nie da się chociaż wyrównać obecnej nawierzchni. Nie jest to chyba duży koszt a warunki jazdy znacznie by się poprawiły.

  2. Ja tez to widze codziennie i w glowie mi sie nie mieści jak mozna uznać, ze robota jest zakończona. Wystarczy chociaz nowa nawierzchnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię