Konstanciński WOŚP zakończony sukcesem! Zebrana kwota robi wrażenie

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Z wyliczeń wynika, że tegoroczna zbiórka zamknie się kwotą 119 219 zł, choć niektóre licytacje potrwają do 4 lutego


Mimo nienajlepszej pogody podczas kwesty ulicznej udało się zebrać blisko 70 tysięcy złotych. Ale to jeszcze nie koniec. Na koncie Allegro wciąż trwają pojedyncze licytacje, w których można brać udział do 4 lutego. Najciekawsza z nich to przelot zabytkowym samolotem Tiger Moth, który latał nad Kostancinem-Jeziorną podczas ubiegłorocznego pikniku lotniczego.
Większość wydarzeń w Hugonówce odbyła się zgodnie z planem. Część atrakcji plenerowych z powodu złej pogody trzeba było przenieść do Hugonówki (pokaz magika dla dzieci oraz pokaz tanga argentyńskiego). Z planowanego koncertu wypadli: Hamski Bruk i Konstanciński Chór Kameralny. Pozostali wykonawcy zagrali zgodnie z planem. Gościem specjalnym imprezy był aktor Tadeusz Chudecki. Z kolei na widowni zasiadł Karol Strasburger, który spontanicznie wziął udział w koncercie i poprowadził ze sceny licytację wośpowego, jubileuszowego chleba z Piekarni Leszka Jaskulskiego.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię