Konstancińskie wille i pejzaże na wystawie Ewy Panasiuk

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Do 15 lutego w Hugonówce można oglądać wystawę malarstwa Ewy Panasiuk. Wernisaż odbył się w ostatnią sobotę


Podczas wernisażu artystka opowiedziała o swojej twórczości i pracy w KDK. Była to także wyjątkowa okazja do spotkania z mieszkańcami, którzy uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez panią Ewę. Na wystawie można oglądać prace malarskie z różnych okresów twórczości artystki. Nie brakuje wśród nich także konstancińskich willi oraz pejzaży. Natomiast prezentowane fotografie są pamiątką spotkań z mieszkańcami Konstancina-Jeziorny podczas zajęć i wydarzeń organizowanych przez Konstanciński Dom Kultury.
Ewa Panasiuk jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią artystyczną i grafiką komputerową. Brała udział w licznych wystawach, plenerach i aukcjach sztuki w kraju i zagranicą. Należy do ZPAP, Mazowieckiego Towarzystwa Kultury i licznych stowarzyszeń artystycznych. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, Japonii, Australii, Francji, Niemczech i USA, m. in. w Autorskiej Galerii w Falls Church.
Wszystkich sympatyków twórczości konstancińskich artystów z pewnością ucieszy wyjątkowy, autorski kalendarz, który przygotował Konstanciński Dom Kultury. Oprócz prac Ewy Panasiuk zdobią go fotografie obrazów, m.in. Moniki Żeromskiej, Juliana i Krzysztofa Heniszów, Witolda K, Aleksandra Ryszki, Anny Buczkowskiej, Marleny i Artura Wąsowskich, Aleksandry Buczkowskiej-Przeździk oraz Pawła Korab Kowalskiego i Bartosza Bremera. Wydawnictwo można kupić w Hugonówce.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię