Konstytucyjne bieganie! Wspaniała impreza na piaseczyńskim stadionie

0

PIASECZNO Ponad 300 zawodników, w różnym wieku, formie i kondycji, wzięło dziś udział w 22. Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej na Stadionie Miejskim Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Warunki do biegania były generalnie dobre, choć… różne w zależności od godziny danego startu. Pomimo pięknej, słonecznej pogody przez cały czas wiał bowiem dość silny, porywisty wiatr, który niektórym pomagał (zwłaszcza gdy wiał w plecy), a innym mógł również jednak nieco utrudnić dobiegnięcie do mety. Na początku wystartowali młodsi uczestnicy na krótszy dystansach, a sam bieg główny – z uwagi na ograniczenia pojemności bieżni – został podzielony na kilka mniejszych startów.

Burmistrz Daniel Putkiewicz
Jak zwykle można było liczyć na świetną formę gospodarzy ze Stowarzyszenia Kondycja. W biegu na milę wśród pań brylowały zdecydowane faworytki – Aleksandra Płocińska i Oliwia Paradowska, które finiszowały sporo przed resztą stawki. Wśród panów bezkonkurencyjny był z kolei inny zawodnik Kondycji – Bartosz Kucharski. Warto podkreślić, że w imprezie czynny udział wziął również burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz, który – wspólnie z wiceburmistrz Hanną Kułakowską-Michalak – nie tylko wręczał uczestnikom medale, ale i sam pobiegł na milę.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię