Konsultacje społeczne terenu rekreacji przy ul. Cyraneczki

0

PIASECZNO Już wkrótce rozpoczną się nowe konsultacje społeczne. Tym razem chcemy poznać zdanie mieszkanek i mieszkańców okolic ulicy Cyraneczki. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 czerwca 2022 roku w godz. 16.00-19.00. Miejsce: plac zabaw ul. Cyraneczki (przy ul. Kombatantów/Jamiołuszki).

Plan konsultacji: I etap w czerwcu ma na celu zebranie ogólnych potrzeb mieszkańców, w etapie II, po wakacjach projektanci JAZ+Miasto zaprezentują wstępną koncepcję która zostanie również zaprezentowana w celu naniesienia uwag. Planujemy spotkania z młodzieżą i dziećmi w szkołach, spotkanie na miejscu i możliwość zgłoszenia uwag online – informacja już wkrótce! Przyjdź i zgłoś swoje uwagi.

CZYTAJ TAKŻE:  Zaszalał w drogerii, rachunek wyniósł prawie 2 tys. zł

Pod koniec kwietnia 2022 roku został uchwalony nowy Plan Miejscowy dla omawianego terenu, w wyniku którego działki zostały scalone, dając wolną drogę do większego obszaru, a więc realizacji oczekiwanej już od wielu lat przestrzeni publicznej skierowanej głównie dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko! W I etapie chcemy wysłuchać wszystkich głosów dotyczących możliwej przyszłości tego miejsca.

Zadanie realizowane jest w ramach zadania “Program bezpieczeństwa przeciwpowodziowego na terenie gminy Piaseczno”

Zapraszamy również na Facebook Rewitalizacja Piaseczna, gdzie pod postem na ten temat można dodatkowo wyrazić swoją opinię.

CZYTAJ TAKŻE:  Narkotyki w parku miejskim

Biuro Promocji i Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię