Kopał w drzwi tak długo aż je wyważył! Usłyszał zarzuty niszczenia mienia i znęcania się nad siostrą

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali sprawcę przemocy domowej, który odpowie za psychiczne znęcanie się nad siostrą.

Dozór policji, nakaz powstrzymywania się od spożywania alkoholu to środki zapobiegawcze, jakie zastosował prokurator wobec 24-letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez po tym, jak policjanci uzyskali informację, że jest nietrzeźwy, agresywny i wszczyna awantury.
W trakcie interwencji, funkcjonariusze zastali uszkodzone drzwi w jednym z mieszkań. Jak się okazało, zatrzymany 24-latek chwilę wcześniej zaczął kopać w drzwi tak długo, aż je wyważył. Mundurowi ustalili właściciela uszkodzonego mienia i poinformowali go o tym.
Badanie alkomatem wykazało, że 24-letni mężczyzna ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Funkcjonariusze z konstancińskiej dochodzeniówki ustalili, że 24-latek od kilku miesięcy, będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których groził, wyzywał, poniżał i utrudniał zamieszkiwanie swojej siostrze.
Po wytrzeźwieniu, dochodzeniowcy przedstawili mu zarzuty psychicznego znęcania się nad siostrą oraz zniszczenia mienia.
Pamiętajmy, że na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym – podkreślają policjanci. – Jeśli jesteś ofiarą lub świadkiem przemocy domowej, nie obawiaj się powiadomić o tym policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny!

KPP/AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię