Korki sparaliżowały Zalesie Górne. Nowo otwarty basen przyciąga jak magnes

10

PIASECZNO – Na ulicy Pionierów utworzył się gigantyczny korek, setki samochodów zjeżdżają do Planety Zalesie – alarmują kierowcy.

Niebezpiecznie jest na przejeździe kolejowym, auta zjeżdżające do ośrodka hamują ruch, część samochodów zatrzymuje się na torach. Skąd ten paraliż komunikacyjny?
Wczoraj w Planecie Zalesie został otwarty aquapark z basenami i zjeżdżalniami. Sprzyjająca pogoda sprawia, że wiele osób zdecydowało się na wypoczynek w Planecie Zalesie. Przejeżdżając zachowajcie ostrożność.

AB

10 KOMENTARZE

 1. + fajnie, że takie miejsce powstało
  – ceny przesadzone (trzeba płacić już za roczne dziecko!!! gdzie w innych miejscach normą jest wstęp za darmo dla dzieci do 3 lat)
  – w przebieralni brak haczyków/wieszaków
  – głęboki (“pływacki”?) basen z wodą po kolana…
  – w koło obiektu zamiast trawy klepisko
  – brak łazienek, jedynie 3 toi toi-e
  – woda zielona (nie przejrzysta) co doskonale widać gdy wylewa się z wiadra lub próbuje zobaczyć własne stopy w wodzie
  – brak możliwości wyjścia i ponownego wejścia (wstęp jednorazowy)

  Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś odpowiedzialny za ten park wodny i wyciągnie konstruktywne wnioski.
  Proponuję popatrzeć się na basen w powsinie. Cennik, opaski, łazienki…
  Pozdrawiam.

 2. Przejeżdżając? Raczej stojąc w oczekiwaniu na możliwość dojazdu do domu. Czy nikt nie pomyślał, że Zalesie Górne to miejsce, gdzie mieszkają ludzie? Mają swoje sprawy, czasem bardzo się gdzieś spieszą. I czasem są to naprawdę ważne sprawy, na przykład lekarz. Może coś z organizacją tego „aquaparku” szwankuje?

 3. Na szczęście można ominąć tę stonkę… motocyklem! Faktem jest że organizacja ruchu musi się zmienić radykalnie zanim mieszkańcy się wku…. ą przede wszystkim udrożnić parkingi i oddelegować pracowników do obsługi a nie tylko inkasowania kasy przy wjazdach…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię