Korona rozegrała mecz w pierwszej połowie

0

PIŁKA NOŻNA, LIGA OKRĘGOWA, LAURA CHYLICE – KORONA GÓRA KALWARIA 2:4 W meczu na inaugurację obecnego sezonu Laura, bez większych problemów, zwyciężyła Koronę 4:1. Tym razem lepsi byli podopieczni Mariusza Szewczyka

W pierwszej połowie grający agresywnie i z dużym zaangażowaniem przyjezdni kompletnie zaskoczyli Laurę, która wyszła na boisko chyba zbyt pewna siebie. W efekcie Korona strzeliła aż cztery gole, których autorami byli Konrad Deperasiński i Mikołaj Nojek (po dwie bramki). Wykorzystali najlepiej jak mogli długie, precyzyjnie zagrane, piłki za obrońców oraz wygrane przebitki po wyrzutach piłki z autu. Drużyna z Chylic była w stanie odpowiedzieć tylko raz, kiedy to Jakub Olesiński posłał piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Po zmianie stron Korona cofnęła się do defensywy, a Laura – po ostrej reprymendzie w szatni od trenera Macieja Tataja – w końcu się obudziła i ruszyła do odrabiania strat. I choć pięknym golem zza pola karnego popisał się Jarosław Jamrozik, to Korona nie dała już sobie odebrać zwycięstwa. Duża w tym zasługa świetnie broniącego Radosława Wąszewskiego, który kilkukrotnie uchronił gości od straty gola.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię